Z przyjemnością informujemy o wynikach etapu szkolnego XXVII Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla klas IV-V szkół podstawowych odbywającego się pod hasłem: „Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.” (Mt 7,7). Uczestnicy klas IV-V mieli za zadanie odpowiedzieć na 47 pytań z czego tylko połowa to test wyboru. Pozostałe zadania to cytaty do uzupełnienia i łamigłówki. Był to konkurs bardzo trudny, wymagający szczegółowych odpowiedzi dlatego wszystkie dzieci biorące w nim udział zasługują na pochwałę. W etapie szkolnym tego konkursu uplasowali się:

- Tomek – miejsce I

- Oliwia – miejsce II

- Hania – miejsce III

Wyżej wymienieni uczniowie zostali zakwalifikowani do etapu rejonowego/dekanalnego. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Kinga Świegot

KB5.jpgKB1.jpgKB6.jpg