dzienotwarty3

Szanowni Państwo,

Decyzją Rady Rodziców spośród ofert, które wpłynęły na nowy rok szkolny 2021/2022 wybrano firmę ubezpieczającą Allianz.
W załączniku przesyłam ofertę.
Każdy rodzic wybiera indywidualnie wariant ubezpieczenia dla swojego dziecka. Są trzy warianty, wybieramy jeden i od tego wyboru zależy składka.

Informuję również, iż ubezpieczenie jest indywidualną sprawą każdego rodzica/ prawnego opiekuna.

Wpłaty przyjmowane będą w sekretariacie szkoły od 6.09 .2021 r.

Dyrektor ZSS Pątnów D.Hanas

Oferty z wariantami do przejrzenia:

Warunki ogólne

Oferta przedszkole

Oferta szkoła

UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Szanowni Państwo informuję iż rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie odbędzie się w następującym czasie:

Msza św. Godz. 8:00- uczestnictwo jest indywidualną sprawą dziecka i rodzica

Godzina 9:00 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie- sala gimnastyczna duża, następnie spotkanie z wychowawcami w klasach

Godzina 10: 00 – Publiczne Przedszkole w Popowicach i Publiczne Przedszkole w Kamionce

Godzina 11: 00 – Publiczne Przedszkole w Pątnowie

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego autobus będzie kursował w następujący sposób:

Godzina 7:30 Parcela Kamionka, Kamionka

Godzina 7: 40 Salamony

Godzina 7: 50 PKP

Godzina 8:05 Popowice Krzewie

Godzina 8:20 Bieniec

Podane godziny dowozu są godzinami orientacyjnymi. Od 02. 09.2022 r., autobusy szkolne kursują tak jak w poprzednim roku szkolnym. Odwóz uczniów około godz. 10:00. W przypadku jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z sekretariatem szkoły tel.:438865340

D. Hanas- dyrektor ZSS Pątnów

Szanowni rodzice,

informuję, iż od poniedziałku tj. 29 marca 2021r.do 7.04. 2021 r.  w Publicznym Przedszkolu w Popowicach oraz w Publicznym Przedszkolu w Pątnowie - grupa starsza- zajęcia nie będą odbywać się online, ani w innej ustalonej przez nauczyciela formie ze względów organizacyjno- kadrowych.  Grupa młodsza Przedszkole Pątnów oraz Przedszkole w Kamionce pracuje zdalnie od 29.03.2021r. w sposób ustalony przez wychowawcę grupy z rodzicami. O wszelkich zmianach będziecie Państwo na bieżąco informowani. W razie jakichkolwiek pytań prosimy  kontaktować się z sekretariatem szkoły 438865340, lub z wychowawcą grupy.

W trakcie tworzenia.