„Uczyliście mnie chodzić

Uczyliście mnie mówić

Jak się zachowywać

Jak zwracać się do ludzi….”

30 maja odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Dnia Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci z przedszkola z Popowic wraz z wychowawcą przygotowały piękne przedstawienie, pt.” Wiosenna łąka dla Mamy i Taty”. Wszyscy z uwagą i wzruszeniem obejrzeli występ swoich pociech. Dzieci wcieliły się w rolę mieszkańców łąki, były tam biedroneczki, motyle, komary, kwiaty, pająki i mucha Adelajda. Sala przedszkolna została pięknie ustrojona w kwiaty i motyle, było kolorowo i wzruszająco. Przedszkolaki miały okazję zaprezentować przed publicznością swoje zdolności aktorskie, recytatorskie, wokalne i taneczne. Bardzo dziękujemy rodzicom oraz Pani Dyrektor za przybycie jak również za przygotowanie poczęstunku, który wspólnie zjedliśmy po zakończeniu przedstawienia.

Dzieci chcąc sprawić radość swoim rodzicom przygotowały własnoręcznie wykonane upominki i doniczki z kwiatami, które zostały wychodowane w naszym przedszkolu.

„Dziękuję mamo, dziękuję tato,

Za każdą zimę, za każde lato”