Dzień Misia

25 listopada dzieci przyszły do przedszkola razem ze swoimi pluszakami, aby wspólnie uczcić Dzień Pluszowego Misia.

Na początek przedstwiły kolegom swojego przyjaciela i opowiedzialy o jego talentach. W tym dniu na przedszkolaków czekało wiele zabaw i miłych niespodzianek. Dzieci wykonały misiowe zakładki, grały w misiowe memory i misiowego piotrusia. Kolorowały obrazki misiów i projektowały dla nich domki i ubranka. Nie obyło się bez współnego tańca z przyjacielem oraz zdrowego poczęstunku z dodatkiem misiowego przysmaku. Dzieci obserwowały produkcję owocowych musów i soczków, a nastepnie delektowały się ich smakiem. Jak zwykle sporo emocji wzbudziła fotobudka, oczywiście – misiowa.

W tym dniu przekonaliśmy się, że wszystkie dzieci lubią misie – misie lubią dzieci:)

ZDJECIA