Tegoroczny bal karnawałowy przedszkolaków odbył się 1. marca 2022 r. i przebiegał w atmosferze pełnej ekscytacji.

Przedszkolaki bawiły się w sali gimnastycznej pięknie przystrojonej na tę okoliczność kolorowymi balonami, serpentynami oraz papierowymi girlandami. Taki wystrój wprowadził dzieci w radosny nastrój, zachęcając do wspaniałej zabawy. Na balu zjawili sie bohaterowie baśni i bajek. Tego dnia można było zobaczyć m.in.: wróżki, księżniczki, motylka, czarownicę pszczółki, myszki, pirata, policjantów, strażaków, Spider-Mana, Batmana. Podczas prezentacji wyjątkowych strojów wszyscy z wielkim zaciekawieniem oglądali przebrania kolegów i koleżanek, podziwiając ich pomyslowość. Dzieci bawiły się przy rytmach największych przebojow, uczestniczyły w konkursach i zabawach muzyczno-ruchowych. Tego dnia nikt nie mógł się nudzić i narzekać.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok...

ZDJĘCIA         ZDJECIA 2