Jak co roku, ostatniego dnia listopada nadchodzi magiczna noc andrzejkowa, która jest wspaniałą okazją do zabawy.

30 listopada Samorzad Uczniowski zorganizował dla uczniów klas I-III udaną niespodziankę. Dzieci odwiedziły tajemnicze Wróżki, które przygotowały dla nich różne zabawy. Chłopcy i dziewczęta z niecierpliwością losowali magiczne karteczki, na których widniały nazwy zawodów. Nie zabrakło również wróżb z butami, itp. Wiele śmiechu i radości dostarczyły uczniom przepowiednie. Oczywiście pamiętamy, że wróżby to tylko zabawa i traktujemy je z przymrużeniem oka. W piatek 23 listopada wychowawcy klas 1-3 wspólnie zorganizowali zabawę andrzejkową dla wszystkich uczniów, którzy chcieli się dobrze bawić i zrelaksować przy muzyce. Zabawa andrzejkowa sprzyjała integracji. Radości oraz śmiechu było wiele, a wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy show. Dziękujemy uczniom za wspaniałą i spokojną zabawę, zwłaszcza chłopcom z klasy VII, którzy zapenili świetną oprawę muzyczną oraz dziewczętom z kasy V i VII, które wcieliły się tego dnia w role wodzirejów.  

 

 jk.jpg

WRÓŻKI                  DYSKOTEKA               FILMY