W piątek, 29 września w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka. Świętowały wszystkie dzieci – zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Tego dnia chłopcy mogli poczuć się wyjątkowo, gdyż nasze małe damy wraz z wychowawczyniami grup przygotowały dla nich kilka niespodzianek, w salach rozbrzmiewały słowa piosenki „ Sto lat” zaśpiewanej na część naszych chłopców. Mali panowie otrzymali wykonane przez dziewczynki piękne krawaty, by nasi chłopcy mogli poczuć się jak prawdziwi dżentelmeni. Nie zabrakło zabaw ruchowych i wspólnych tańców przy dźwiękach ulubionej muzyki. Dziewczynki wraz z rodzicami przygotowały dla wszystkich słodki poczęstunek w postaci ciasteczek, babeczek oraz kolorowych galaretek. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Nasi mali mężczyźni tego dnia spisali się na medal, oby takich dni było więcej. Uroczystość w doskonały sposób posłużyła dalszemu poznaniu i zintegrowaniu obu grup przedszkolnych w Publicznym przedszkolu w Popowicach.