Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci, które z niecierpliwością czekają na upragnione wakacje:) W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się 22 czerwca. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i wycieczek szybko minąło, aż w końcu nadszedł czas pożegnań. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, wokalne, recytatorskie i taneczne. Emocji nie brakowało. W uroczystości uczestniczyli Rodzice, Pani Dyrektor Dorota Hanas oraz Pani Wioletta Hrabańska - wieloletni nauczyciel naszego przedszkola. Czas leci nieubłagalnie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekroczyły po raz pierwszy progi przedszkola, szykują się do rozpoczęciaa kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej. Alu, Haniu, Jasiu, Wojtusiu - będziemy tęsknić! Pożegnania są zawsze trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach życzymy Wam kochane starszaki - POWODZENIA W SZKOLE! Dzień zakończenia roku był również ostatnim dniem pracy Pani Wioli, która zdecydowała się przejść na zasłużoną emeryturę. Jeszcze raz dziękujemy za każde słowo, życiową mądrość i otwarte serce. Życzymy aby dalsze lata upływały w zdrowiu, szczęściu i spokoju, aby wszystkie plany i marzenia spełniły się właśnie teraz :)

zdjęcia i filmiki