Święto Babci i Dziadka.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu przedszkolaki pamiętały o swoich bliskich i wraz z panią przygotowały krótką cześć artystyczną oraz drobne upominki w postaci kolorowych kalendarzy. Występ przedszkolaków został nagrany i umieszczony na stronie internetowej przedszkola, ponieważ uroczystość w przedszkolu nie mogła odbyć się z powodu pandemii.

Przedszkolaki zaprezentowały się w piosence ” Cza, cza dla babci i dziadka”, pięknym i wzruszającym tańcu związanym z minionymi świętami Bożego Narodzenia oraz przekazały życzenia dla swoich ukochanych babć i dziadków. Mam nadzieję, że chociaż w ten sposób przedszkolaki pokazały, że kochają i pamiętają o swoich dziadkach i babciach. Miłego odbioru.