Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Dlatego dnia 10 lutego 2022 roku (czwartek) w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. W zorganizowanym balu, dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, kotki, myszki, żołnierzy, policjantów, czy superbohaterów.

Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy, również rodzicom za zorganizowanie poczęstunku dla wszystkich przedszkolaków.

Zdjęcia i Filmy