W drugim półroczu nasze przedszkole wzięło udział w Ekologicznym projekcie fotograficznym „Eko-Polska” organizowanym przez Przedszkole Publiczne im. K. Makuszyńskiego przy współpracy z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Szczecinku oraz Szczecinecką Lokalna Organizacją Turystyczną w Szczecinku.

Zachęcamy do udziału w

KONKURSIE PLATYCZNYM DLA PRZEDSZKOLAKÓW

MOJA PIĘKNA OKOLICA”

Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny dla przeszkolaków "Moja piękna okolica"

W dniu 21. marca nastąpiło rozstrzygnięcie KONKURSU PLASTYCZNO- TECHNICZNEGO DLA PRZEDSZKOLAKÓW I RODZICÓW „Marzanna- zimowa panna” oraz obchody pożegnania zimy i powitania wiosny.

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" - Janusz Korczak

Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie wspaniałej niespodzianki z okazji Święta naszych milusińskich.

20 maja przypada Światowy Dzień Pszczół.

26. maja nasze przedszkolaki odwiedziły Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod Skałką" w Przybynowie. To malownicza wioska położona na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Tu przeniosły się w czasie do XIX w. i zasmakowały kontaktu z naturą.

zdjęcia- gr młodsza

W dniu 04. kwietnia przedszkolaki udały się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Pątnowie,