link do proponowanych aktywności

Zapraszam do obejrzenia albumu z aktywnymi dziećmi. Zachęcam do wysyłania mi zdjęć.

Szanowni rodzice,

informuję, iż od poniedziałku tj. 29 marca 2021r.do 7.04. 2021 r.  w Publicznym Przedszkolu w Popowicach oraz w Publicznym Przedszkolu w Pątnowie - grupa starsza- zajęcia nie będą odbywać się online, ani w innej ustalonej przez nauczyciela formie ze względów organizacyjno- kadrowych.  Grupa młodsza Przedszkole Pątnów oraz Przedszkole w Kamionce pracuje zdalnie od 29.03.2021r. w sposób ustalony przez wychowawcę grupy z rodzicami. O wszelkich zmianach będziecie Państwo na bieżąco informowani. W razie jakichkolwiek pytań prosimy  kontaktować się z sekretariatem szkoły 438865340, lub z wychowawcą grupy.

30 października odbyły się warsztaty "Czym jest recykling?" Dzieci dowiedziały się jak stworzyć coś z niczego - kreatywne zastosowanie zużytych kredek, poznały znak recyklingu, układały puzzle. Następnie segregowały kredki według kolorów i wkładały je do silikonowych foremek, aby się rozgrzały w piekarniku. Potem nimi malowały.

Zajęcia odbyły się w ramach realizacji projektu „Śmieci segregujemy- naszą planetę ratujemy!”