Każdego roku 21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości. To wyjątkowa okazja, by promować takie wartości, jak: szacunek, empatia, tolerancja. Mały Samorząd Uczniowski zainspirował uczniów, by wzięli udział w działaniach, które wzbogaciły ten dzień i uczyniły go niezapomnianym doświadczeniem.

                                                   page.jpg

 

We wtorek uczniowie wzięli udział w akcji "Weź ze sobą dobre słowo". Właśnie tego dnia mieli oni szczególną okazję obdarowania kogoś serdecznym słowem oraz miłym komplementem. Pozytywnym słowem i energią dzieci dzieliły się dalej, przekazując karteczki. W tym tygodniu wzięły też udział w plebiscycie na najbardziej życzliwego ucznia. Królem i Królową Życzliwości zostali: Agata i Wojciech z klasy I, Zuzanna i Kacper z klasy II oraz Maja i Adam klay II .Bardzo Wam gratulujemy! Uczniowie z klas 1-3 włączyli się też w działania zaproponowane przez starszych kolegów. W czwartek i piątek dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia klasowe oraz zabawne zdjecia w fotobudce. Szkolny Tydzień Tolerancji i Życzliwości ma uświadomić społeczności szkolnej najważniejsze wartości w życiu człowieka, przybliżyć znaczenie tolerancji, szacunku, przyjaźni, koleżeństwa i pomocy drugiemu człowiekowi. Mamy nadzieję, że w naszej szkole życzliwość i tolerancja będą gościć każdego dnia.

                                                                                                                         GALERIA ZDJĘĆ