Podsumowanie konkursu „Jestem owadem’’.

„Jestem owadem” to konkurs plastyczno - techniczny, który odbył się w ramach realizacji projektu edukacyjnego ,,Owady są wśród nas’’ i był adresowany do młodszej i starszej grupy przedszkolnej w Pątnowie.
Konkurs miał na celu rozwijanie zainteresowań przyrodniczych, zapoznanie z wyglądem oraz sposobem życia owadów z najbliższego otoczenia, rozbudzanie wyobraźni twórczej, rozwijanie zainteresowań różnymi technikami plastycznymi, wdrażanie nawyków zdrowej rywalizacji. Aby wziąć udział w konkursie, należało przygotować strój ulubionego owada oraz zaprezentować go podczas pokazu mody.
W konkursie wzięło udział 24 przedszkolaków. Wszystkie przygotowane stroje charakteryzowały się starannością wykonania, a także pomysłowością w wykorzystaniu materiałów do ich stworzenia. Techniki jakie zastosowano były bardzo różnorodne oraz na wysokim poziomie, dlatego też wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni.

Serdecznie gratulujemy?

zdjęcia'