''Czas rozwinąć skrzydła''

W piątek 21 czerwca nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów - ostatni dzień roku szkolnego 2023/2024. Pani dyrektor Dorota Hanas dziękowała całej społeczności szkolnej za tegoroczne osiągnięcia na wielu polach życia szkoły, za sukcesy edukacyjne a także wiele innych dzialań, które przyczyniają się do ciągłego rozwoju naszej szkoły. Wojt Gminy Pątnów Pan  Jacek Olczyk wręczył 15 uczniom stypendium za najwyższe osiągnięcia w nauce i sukcesy sportowe oraz artystyczne. Uczniowie wyróżniający się w nauce otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Na zakończenie uroczystości uczniowie klas trzecich, kończący pierwszy etap edukacyjny oraz uczniowie klasy ósmej kończący szkołę zaprezentowali program artystyczny, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem i gromkimi brawami stanowiąc idealne zwieńczenie roku szkolnego.

Autor zdjęć w galerii: Pani Kinga Świegot

Data dodania: 2024-06-24 20:03:55
Data edycji: 2024-06-27 22:07:57

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.

Eugeniusz Kwiatkowski

Nasze projekty