Drodzy Ósmoklasiści !

Przed Wami bardzo ważne dni - egzaminy ósmoklasisty.

Każdy z nas wie, że są w naszym życiu egzaminy ważne i mniej ważne. Mamy także świadomość jak trudno opanować stres przed egzaminem, który wydaje nam się bardzo ważny. Niektóre egzaminy mają wpływ na naszą przyszłość, inne niewiele w naszym życiu zmieniają. Jednak niezależnie od tego, czy czeka cię egzamin ósmoklasisty, sprawdzian kompetencji językowych czy matura – egzamin to tylko egzamin. Pamietaj, że wyniki egzaminu nie świadczą o tobie, o tym, jakim jesteś człowiekiem. Zdarza się nawet, że wyniki nie odzwierciedlają twojej wiedzy i pracy włożonej w przygotowania do egzaminu.
Pomyśl o tym, ile sukcesów udało ci się osiągnąć do tej pory. Przypomnij sobie wszystkie wygrane zawody lub konkursy, zdane egzaminy oraz zaliczone sprawdziany. Udało ci się dojść do tego etapu edukacji, w którym jesteś – za chwilę znajdziesz się na kolejnym etapie. Niezależnie od tego, co mówią inni, wyniki egzaminów nie decydują o twojej przyszłości. Oczywiście z dobrymi wynikami będzie ci łatwiej podążać zaplanowaną wcześniej drogą, ale kto powiedział, że do celu można dotrzeć, podążając wyłącznie wytyczonym szlakiem. Czasem podróż jest dłuższa, nieco bardziej skomplikowana i zaskakująca, ale to nadal ty decydujesz o tym, dokąd i którą drogą podążasz.

Życzymy Wam powodzenia!

Poniżej link do pdf na temat tego, jak poradzić sobie ze stresem - myślę, że warto przeczytać.

Artykuł  powstał z wykorzystaniem materiałów CKE i Nowej Ery

pipLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris in augue mollis, semper est ac, aliquet turpis. Vestibulum ut dapibus dolor. Vestibulum commodo, ligula non iaculis tristique, erat sem luctus sapien, sed auctor felis nisi sed mauris. Maecenas eu iaculis tortor, ac volutpat ipsum. In eget lacus erat. Nullam nec magna tellus. Vestibulum rutrum velit et nulla tristique, ac sodales risus tempor. Phasellus sed nisi ut nibh accumsan commodo sed a libero. In ut semper felis, a vestibulum mi. Ut et lacus lectus. Vivamus tempus erat et augue bibendum posuere. In mauris metus, ultrices vel vulputate nec, dictum eget nulla. Etiam ac est metus. Mauris at orci pretium, congue erat vel, vulputate eros. In posuere venenatis lacinia. Mauris aliquam faucibus velit, vitae cursus tellus aliquam vel. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris in augue mollis, semper est ac, aliquet turpis. Vestibulum ut dapibus dolor. Mauris in augue mollis, semper est ac, aliquet turpis. Vestibulum ut dapibus dolor.

logoMagazyn informacyjny "OKIEM UCZNIÓW"

redaguje Uczniowski Zespół Redakcyjny

Cześć!

Witamy Was gorąco!

Pewnie chcielibyście wiedzieć , kim jesteśmy. Jest nas czworo, wszyscy jesteśmy uczniami klasy III b . Zespół redakcyjny tworzą: Aleksandra Lach, Julia Grajek, Julia Polak, Damian Czarny. Tyle oficjalnej prezentacji . Od tej chwili będziemy podpisywać swoje posty inicjałami.

O czym będziemy pisać?.... Chcemy zamieszczać tutaj  wszystkie najnowsze i najciekawsze nowinki oraz wydarzenia z życia szkolnego. Mogą pojawiać się tu także porady,  np.: jak szczęśliwie doczekać wakacji oraz różne inne ciekawostki.  Czekamy również na Wasze , drogie Koleżanki i Koledzy,  sugestie i podpowiedzi.

Serdecznie pozdrawiamy i zachęcamy do śledzenia naszych dalszych wpisów.Spoko