"WAŻNE SĄ TYLKO TE DNI,

KTÓRE JESZCZE PRZED NAMI..."

 

25 czerwca 2021r o godzinie 12.00 w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021 uczniów klasy VIII. Oprócz pani dyrektor, wychowawcy i nauczycieli w tej wyjątkowej chwili uczestniczyli także Wójt Gminy Pątnów – pan Jacek Olczyk oraz rodzice uczniów.

Pani dyrektor – Dorota Hanas podsumowała ostatni rok pracy ósmoklasistów. Najlepsi absolwenci odebrali z rąk pana Wójta nagrody w postaci stypendium oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Wychowawca klasy – pani Agnieszka Maryniak-Stanek wręczyła wszystkim świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz upominki.

Na koniec przyszła pora na krótkie podziękowanie  przygotowane przez ósmoklasistów. Wyrazili wdzięczność za przekazaną wiedzę i umiejętności, za otrzymane wskazówki. Teraz dokonywane wybory będą decydować o ich przyszłości. Wszyscy obecni na tej uroczystości życzyli absolwentom podejmowania tylko dobrych decyzji, a przy tym spełnienia marzeń i osiągania wyznaczonych celów.

ZDJĘCIA

FILM