W dniu 17 czerwca 2021r. uczniowie klasy IV i V z Koła Przyrodniczego wybrali się do punktu dydaktycznego – Zwiastuny czasu z aparatem fotograficznym. Dzieciom udało się uchwycić piękno ogrodu - kwitnące kwiaty, krzewy i soczystą zieleń drzew oraz domek dla owadów i karmnik dla ptaków. Pogoda była słoneczna co też miało wpływ na efekt zdjęć. Zajęcia w terenie bardzo podobały się uczniom i sprawiły im wiele radości.

Zajęcia te pozwoliły uczniom rozwinąć swoją wrażliwość i umiejętność poznania świata przyrody za pomocą fotografii.

Efekty pracy uczniów zostały losowo zaprezentowane w galerii zdjęć.

                                                                                                                                                                                   Magdalena Kryściak