13 października 2022 roku przedszkolaki z Popowic  brały udział w uroczystości z okazji oddania budynku przedszkola po termomodernizacji. Uroczystość rozpoczęła się od zabrania głosu przez przybyłych gości między innymi Wójta Gminy Pątnów Jacka Olczyka, posła Pawła Rychlika oraz panią Dyrektor  ZSS w Pątnowie Dorotę  Hanas. Po przecięciu  wstęgi uczestników czwartkowego wydarzenia zabawiały swoim występem przedszkolaki z naszej placówki, a po nich wystąpił Zespół Folklorystyczny z Popowic.  Następnie wszyscy uczestnicy uroczystości udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców . Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy brali udział w przygotowaniu naszego przedszkola do tego wydarzenia.