Przedszkolaki z Popowic  30 września czyli w Dzień  Chłopka wybrały się na wycieczkę  do Rancza Zagata w miejscowości Grabarze.. Jest to bardzo przyjazne miejsce usytuowane  w otoczeniu przyrody. Nasi milusińscy mieli okazję  poznać wiele różnych gatunków zwierzęta z mini zoo takich jak: kozy, owce, kucyki, osiołki oraz   kury i gęsi. Zwierzaki okazały się bardzo przyjacielskie i zarazem bardzo głodne, dzieci mogły nakarmić  je marchewkami co sprawiło wiele radości wszystkim uczestnikom wycieczki. Kolejną atrakcją była przejażdżka unikatową kolejką gdzie każdy przedszkolak mógł poprowadzić swój wagonik co wywołało dużo uśmiechu na twarzach małych podróżników. Po tych atrakcjach dzieci mogły zjeść ciepły posiłek w postaci kiełbasek z grilla, który przygotowała obsługa Rancza. Po posiłku przystąpiliśmy do wspólnej zabawy z Misiem Puchatkiem przy dźwiękach skocznej muzyki. Przedszkolaki z Popowic i Kamionki świetnie się razem bawiły. Następnie wszystkie dziewczynki odśpiewały sto lat dla chłopców i wręczyły słodki upominek. Dziękujemy pracownikom Rancza za miłą obsługę oraz zaprzyjaźnionym przedszkolakom za wspólną wyprawę.