W dniu 26 maja w naszym przedszkolu odbył się uroczysty Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji przedszkolaki wraz z panią przygotowały krótkie przedstawienie poświecone rodzinie . Dzieci miały okazję zaprezentować swoje talenty recytatorskie, wokalne i taneczne. Przedszkolaki odegrały zabawne scenki z życia rodziny, czym wywołały radość i uśmiech na twarzach rodziców. Mali artyści pięknie zaśpiewali kilka utworów o tematyce rodzinnej oraz zaprezentowały wesoły taniec dla swoich  ukochanych rodziców w ten sposób wyrażając wdzięczność swoim najbliższym. Po części artystycznej przedszkolaki wręczyły rodzicom drobne upominki, które samodzielnie wykonały. Miłym akcentem uroczystości był również poczęstunek przygotowany przez rodziców, który sprawił wiele radości dzieciom oraz dorosłym. Ten dzień był pełen emocji i wrażeń.