W dniu 10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji dzieci przyszły ubrane na galowo i zostały przystrojone w kotyliony w barwach narodowych. Dzieci miały okazję poznać symbole narodowe naszego kraju oraz słowem i piosenką okazać szacunek do naszego kraju.. Przedszkolaki wykonały również piękną pracę plastyczną oraz o godzinie 11.11 wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Narodowy- Mazurek Dąbrowskiego.

Głównym celem obchodów było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji.

W tym dniu odwiedziła nas również pani Romualda Czyż z fundacji obrony zwierząt Łezka ze swoim kudłatym podopiecznym. Pani Roma po krótce opowiedziała dzieciom czym się zajmuje, oraz wyjaśniła jak należy opiekować się domowymi zwierzątkami. Wyjaśniła również przedszkolakom jak należy zachować się i jaką pozycję przyjąć w razie ataku psa. Dziękujęmy pani za tą cenną lekcję i liczymy na ponowną wizytę.

Zdjecia