21. marca to dzień wyczekiwany z niecierpliwością przez przedszkolaków.

Od jakiegoś już czasu podczas spacerów wypatrują one pierwszych oznak tej pory roku. Dziś postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i przegnać złą zimę pod postacią marzanny, aby wreszcie wiosna mogła rozgościć się u nas na dobre. Z okrzykami: "Precz zła ziomo!", " My chcemy wiosny!" przy wtórze instrumentów i kolorowych chorągiewek, w towarzystwie marzanny i pani wiosny przedszkolaki wyruszyły w wiosennym korowdzie. Tego dnia dzieci obejarzały również film edukacyjny "Ola i wiosna", który pozwolił im utrwalić wiedzę na temat pierwszych oznaki wiosny oraz przybliżył tradycję robienia marzanny. Miejmy nadzieję, że wiosna zostanie z nami...

ZDJĘCIA FILMY ROLKI