Wtorek… szóstego grudnia… długo wyczekiwany dzień przez wszystkie dzieci :) Przedszkolaki z Kamionki cały rok bardzo starają się „być grzecznym” i doskonale wiedzą że Mikołaj „cały czas na nich patrzy”. Od samego rana podekscytowane wyczekiwały Świętego nasłuchując radosnego okrzyku „ho, ho, ho!” i odgłosów dzwoneczków. Za każdym razem gdy tylko otwierały się drzwi od sali wszystkie dzieci aż zatrzymywały oddech z wrażenia. Aż w końcu rozległo się pukanie do drzwi, te uchyliły się a w progu stanął On… Święty Mikołaj! Gdy zasiadł wygodnie na specjalnie przygotowanym fotelu, nastała cisza. Dzieci przywitały gościa i nastąpił długo wyczekiwany moment… wręczania prezentów. Mikołaj niczym gwiazdor dzielnie pozował do zdjęć biorąc na kolana kolejno po sobie dzieci. Przedszkolaki w ramach podziękowania za przybycie i otrzymane podarunki zaśpiewały i zatańczyły dla Świętego Mikołaja. Nie zabrakło też wspólnej zabawy z wyjątkowym gościem. Atmosfera spotkania była magiczna :)

Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką nam podarowałeś. Do zobaczenia za rok! ♥

piosenki dla Mikołaja
galeria1
galeria2

To nie był jednak koniec niespodzianek... W południe do naszych drzwi zapukał drugi przesympatyczny Mikołaj. Jechał przez Kamionkę i słyszał, że dzieci z naszego przedszkola są bardzo grzeczne. Postanowił nas odwiedzić ze swoim pomocnikiem i przywiózł trochę słodkości :) Dziękujemy! ♥