Dziś dziewczynki sto lat śpiewają, bo chłopcy swoje święto mają. Z okazji tego dnia niezwykłego, życzymy Wam chłopcy wszystkiego najlepszego, humoru radosnego i aby codziennie spotykało Was coś magicznego ♥

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. W tym dniu dziewczynki zaśpiewały swoim kolegom sto lat, złożyły życzenia oraz wręczyły drobny upominek i dyplom "Odlotowego Chłopaka". Były wspólne tańce integracyjne oraz ognisko zorganizowane przez Radę Rodziców, za które jeszcze raz bardzo dziękujemy :) Był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy!