Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka :)

Co roku, w całej Polsce najmłodsze dzieci obchodzą swoje święto –  Dzień Przedszkolaka. Ten szczególny dzień przypada 20 września. Z tej okazji w naszym przedszkolu na dzieci czekało moc atrakcji. Przedszkolaki uczestniczyły we wspólnych zabawach, konkursach i grach zespołowych. Zapoznały się również ze swoimi prawami oraz z obowiązkami, czyli „kodeksem dobrego zachowania się”. Było wesoło i kolorowo. Nie brakowało uśmiechu i radości. Idąc za słowami Janusza Korczaka "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat", życzymy wszystkim dzieciom aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta :)