Ostatni moduł projektu MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY pt." MAŁY MIŚ I SUPERTAJNY PROJEKT” zakładał stworzenie kartek z motywem niezapominajki. Kartki zostały przekazane osobom bliskim dzieciom. Miały im uzmysłowiać rolę bohaterów/autorytetów w ich życiu. Dlaczego supertajny? Dzieci poszukiwały w swoim otoczeniu superbohaterów. Z okazji „Dnia Niezapominajki” wyczarowały niespodziankę dla superbohatera– kartkę z motywem tego niepozornego kwiatuszka. „Dzień Niezapominajki” ma na celu ocalenie od zapomnienia: ważnych chwil w życiu, osób, miejsc i sytuacji, lokalnych tradycji ale także zachęca do pielęgnowania życzliwości i pamięci o bliskich, do dostrzeżenia osób wyjątkowych, o dobrym sercu w najbliższym otoczeniu dziecka. „Supertajny projekt...” uczył dzieci postawy wdzięczności i otwartości.Więcej