Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki - zajęcia w klasie I a

Drukuj
Kategoria: Szkoła z Klasą
Opublikowano Maria Graczyk

Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła uczestniczy w programie "SZKOŁA Z KLASĄ 2.0". W ramach tegoż programu realizujemy kolejne zadania. Jedno z nich metodą "Uczymy innych"wykonaliśmy 19.02.2015r. tzn. 3 uczniów z klasy IV b wcieliło się w rolę nauczycieli i prowadziło 2 godzinne zajęcia z kl. I a na temat "Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki"

 

 

Podczas zajęć uczniowie rozpoznawali i opisywali warzywa i owoce, rozwiązywali zagadki oraz poznali piramidę zdrowego żywienia. W drugiej części zajęć pracowali na komputerach w edytorze grafiki Paint, rysowali i kolorowali wybrane warzywa i owoce oraz podpisywali je, korzystając z narzędzia tekst. Zajęcia zakończyły się owocowym poczęstunkiem i bardzo podobały się pierwszakom. Uczniowie - nauczyciele byli bezpośrednio zaangażowani w przygotowanie i prowadzenie zajęć, co stworzyło im okazję do poszerzenia wiedzy, doskonalenia  umiejętności z zakresu technologii informacyjno - komunikacyjnej oraz wykazania się zdolnościami prezentacji i pokonywania tremy.

Piramida zdrowego żywienia Praca na komputerachklasa I a

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki - zajęcia w klasie I a. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free