Jutro jest................

Drukuj
Kategoria: Profilaktyka
Opublikowano Elżbieta Pęcherz

W dniu 24 października w Kino-Teatrze  Syrena w Wieluniu uczniowie klasy VIII uczestniczyli w projekcie profilaktycznym pt. „JUTRO JEST… wtedy pochylisz się nad sobą”. Spotkanie z Panem Jarosławem Wajkiem było organizowane przez Komendę Powiatowej Policji w Wieluniu we współpracy min z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Pątnowie.

Program artystyczny, w którym uczestniczyliśmy był od początku do końca stworzony przez Pana Jarosława Wajka, który swego czasu związany był z takimi zespołami jak: Oddział Zamknięty, Dżem czy Daab. Wokalista mówił i śpiewał nie tylko o tym czym jest nałóg i jaka jest cena wejścia w „sztuczne raje”, ale wskazał także ewentualną drogę wyjścia z problemów, na które jego zdaniem składają się: osobista chęć zmiany, miłość i wybaczenie (sobie i innym). Artysta podzielił się z widzami refleksją na temat problemu „samotności wśród ludzi”, wyniszczającego wpływu mediów, kreujących świat konsumpcji oraz zacierania granic moralnych.

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Jutro jest................. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free