Policyjna Akademia Bezpieczeństwa

Drukuj
Kategoria: Profilaktyka
Opublikowano Elżbieta Pęcherz

22 października 2019 roku dwoje reprezentantów naszej szkoły, uczniów klasy II uczestniczyło w eliminacjach powiatowego konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie, przeprowadzonego w ramach Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa.

Uczniowie najpierw wzięli udział w części teoretycznej polegającej na rozwiązaniu testu na temat bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach np. na drodze, podczas zabawy w domu, na wakacjach czy przy spotkaniu z nieznajomym. Następnie w drugim etapie pokonywali tor przeszkód na sali gimnastycznej w Zespole Szkół Nr 1 w Wieluniu. Udział w tym konkursie był dla naszych zawodników wyróżnieniem , nie udało nam się stanąć na podium ale ze wszystkich sił staraliśmy się o jak najlepszy wynik.

 

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Policyjna Akademia Bezpieczeństwa. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free