W roku szkolnym 2021/2022 uczniowie naszej szkoły aktywnie brali udział w wielu konkursach plastycznych na różnych szczeblach. Prace ich zostały zauważone i docenione.

   W konkursie plastycznym ph: „Ogrody kwiatami malowane” organizowanym przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego – Oddział Terenowy Sieradzkich Parków Krajobrazowych spośród 38 nadesłanych prac nagrodę główną 

zdobyła praca Ewy Ciężkiej z klasy V 

I miejsce

 

W kolejnym konkursie bo XVIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ph.: "Prawda i dobro zawsze zwycięża" organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie spośród 123 nadesłanych prac Ewa Ciężka zdobyła II miejsce   

W „Wojewódzkim Konkursie na Kartkę Świąteczną” organizowanym przez Łódzki Dom Kultury udział wzięli uczniowie z klas I-III. Spośród nadesłanych 200 prac wyróżnienie zdobyła praca

Anny Pilarczyk uczennicy z klasy II

GRATULUJEMY !