na plakat pod hasłem: Bezpieczeństwo w Sieci

Drodzy Uczniowie

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wewnątrzszkolnym konkursie na pracę graficzną pod hasłem Bezpieczeństwo w Sieci. Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV - VIII naszej szkoły.

Zadaniem uczniów jest wykonanie pracy graficznej, zgodnej z hasłem konkursu.

Narzędzie - dowolny program komputerowy...

Praca musi być wykonana z uwzględnieniem następujących zasad:

• indywidualne wykonanie pracy;
  • zgodność z hasłem przewodnim konkursu;
  • praca w formie grafiki rastrowej (jpg, bmp, png i inne) lub w formie dokumentu (pdf, doc, docx i inne);
  • Jeżeli w pracy wykorzystywana będzie gotowa grafika należy sprawdzić czy udostępniona jest przez autorów na mechanizmie Creative Commons Zero, który pozwala na korzystanie z nich w najszerszy możliwy sposób. Przykłady stron oferujących grafiki na licencji CC0:

Pixabay, Pexels, StarupStockPhotos, PickupImage, ...

• Prace należy odesłać do 26 lutego 2021 roku na adres:

W temacie wiadomości należy napisać: praca konkursowa "Bezpieczeństwo w sieci"

W treści wiadomości należy umieścić: imię i nazwisko autora, klasę, link do wykorzystanej gotowej grafiki, numer kontaktowy do opiekuna prawnego.

Dla autorów najlepszych projektów przewidziane są oceny celujące i bardzo dobre z informatyki!

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Koordynatorzy konkursu:

Małgorzata Raducka