Oto najszersza plaża nad polskim morzem | Podróże Radio ZET

 

 

 

 

 

ZDROWO SPĘDŹ WAKACJE !

Lato – czekamy na nie cały rok! To czas, w którym pozwalamy sobie na więcej luzu i beztroski niż na co dzień. Czekają na nas plaże tonące w słońcu, błękit nieba, ścieżki górskie wśród zielonych lasów, szalone  przygody, spacery wśród zbóż, pikniki w plenerze, wakacyjni przyjaciele. Lipiec i sierpień to czas kwiatów, owoców i słońca, ale również beztroskich wakacji i odpoczynku od szkolnych ławek.

Aby jednak mówić o udanych wakacjach, musimy pamiętać o jednej ważnej rzeczy. Najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo. O tym chcieliby Wam przypomnieć uczniowie klasy I, Samorząd Szkolny wraz z opiekunami Elżbietą Pęcherz i Kingą Świegot.

Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Kinga Świegot

Elżbieta Pęcherz