WYNIKI KONKURSU EKOLOGICZNEGO  “ŚRODOWISKO PONAD WSZYSTKO”

grafika.png

Z okazji Dnia Ziemi w ZSS im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie w dniu 22 kwietnia 2022r. po raz kolejny został przeprowadzony Gminny Konkurs Ekologiczny “Środowisko ponad wszystko “. Uczniowie zmierzyli się z testem, w którym znajdowały się pytania otwarte i zamknięte.

W konkursie brały udział klasy V i VI z niżej wymienionych szkół:

• ZSS im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie;
  • ZSS im. Jana Pawła II w Załęczu Małym;
  • ZSS im. Władysława Jagiełły w Dzietrznikach.

Celem konkursu jest kształtowanie świadomości ekologicznej i właściwych postaw wobec środowiska naturalnego poprzez poszerzenie wiedzy z zakresu ochrony środowiska i ekologii przyrody, a także propagowanie obchodów związanych z Dniem Ziemi.

Z przyjemnością informujemy że osobami, które otrzymały największą liczbę punktów i wykazały się najszerszą wiedzą o ekologii i ochronie środowiska na szczeblu gminnym okazały się:

I miejsce: Oliwia Cichoń - uczennica ZSS im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie;

II miejsce: Ewa Ciężka - uczennica ZSS im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie;

III miejsce: Julia Cieślak - uczennica ZSS im. Jana Pawła II w Załęczu Małym.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzmy sukcesów!

Organizatorzy konkursu:

Mariola Piotrowska