Pisanki, kraszanki, skarby wielkanocne,

Pięknie ozdobione, ale niezbyt mocne.

Pisanki, kraszanki, całe w ornamentach,

Uświetniły nasze wielkanocne święta.

Uczniowie klasy pierwszej bardzo aktywnie włączyli się w realizację wielu zadań związanych ze świętami. Poznali tradycje naszego regionu. Na zajęciach plastycznych wykonali farbami piękne prace. Techniką wydrapywania wykonali kolorowe pisanki. Włączyli się w akcję biblioteki szkolnej przygotowując zakładki do książek o tematyce wiosenno-wielkanocnej. Dużą radość sprawiło dzieciom zrobienie kartek świątecznych dla swoich rodzin. Dzieci śpiewały piosenki, bawiły się w chowanie i poszukiwanie jajek.  Wiele radości dały dzieciom przygotowania do  radosnych Świąt Wielkanocnych.

Wesołych Świat życzy kochanym rodzicom i całej społeczności szkolnej klasa pierwsza wraz z wychowawcą.

Zdjęcia