8 MARCA    to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe.

W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy z naszego przedszkola składali życzenia dziewczynkom z grupy oraz pani. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków, wykonanych przez chłopców i kwiatów... Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień. Dodatkowo odbył się również konkurs na Małą Miss. Wszystkie dziewczynki zdobyły dyplomy w wybranej kategorii, a chłopcy wcielili się w rolę jurorów. Zabaw była wspaniała.

Zdjecia

Dodatkowo Przedszkolaki z Popowic wraz z zaprzyjaźnionym przedszkolem z Kamionki wybrały się do Kina „Syrena” w Wieluniu na bajkę pt.” Wróżka zębuszka”.

Wszystkie dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia,
kwiaty i promienny uśmiech...

Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.

Zdjecia