W dniu 25 listopada przedszkolaki  uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia, każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim ulubionym pluszowym przyjacielem. Każda z tych maskotek była piękna i wyjątkowa i miała bardzo duże znaczenie, ponieważ przedszkolaki kochają swoje Przytulanki.  Dzieci miały okazję zapoznać się z postacią Misia Uszatka, czyli najsłynniejszego misia w Polsce i jeszcze innymi misiami mniej znanymi dzieciom w tych czasach.  Następnie przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy z misiami. Była gimnastyka z misiem, misiowe karty pracy, fotobudka z misiem oraz zabawy przy piosenkach o misiach. Na koniec każde dziecko otrzymało medal  Wielbiciela Pluszowego Misia.  Ten dzień był pełen emocji i myślę, że dzieci bawiły się świetnie.