Dnia 24 czerwca 2022 roku w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Dzieci 6-letnie żegnały swoje przedszkole  i po wakacjach wybierają się do I klasy, a dzieci młodsze żegnały swoich kolegów. Przedszkolaki zaprezentowały się w krótkim programie artystycznym oraz zaśpiewały piosenki o tematyce wakacyjnej. Następnie absolwenci przedszkola przy udziale dzieci 5-letnich pięknie zatańczyły poloneza. Był to wzruszający moment , który wywołał wzruszenie na twarzach rodziców. Po części artystycznej nastąpiło rozdanie dyplomów i nagród w postaci książek dla wszystkich przedszkolaków.  Wszystkim dzieciom i dorosłym życzymy wspaniałych, bezpiecznych i słonecznych wakacji. Niech będzie to czas miłego odpoczynku i nabierania sił na dalszą naukę i zabawę po wakacjach.