Data 1 czerwca to najważniejszy dzień w życiu każdego dziecka nie tylko w Polsce ale na całym świecie. Każde dziecko oczekuje w tym dniu uwagi i oczywiście upominków, którymi są obdarowywane przez swoich najbliższych.  W naszym przedszkolu dzieci miały okazję wcielić się w poszukiwaczy skarbów. W odnalezieniu ukrytej niespodzianki pomogły wskazówki umieszczone w różnych miejscach na terenie przedszkola. Zadaniem dzieci było odnalezienie ukrytych wskazówek i podążanie ich tropem, co doprowadziło do odnalezienia słodkiego skarbu. To co dzieci odnalazły w ukryciu sprawiło im wiele radości (choć były to tylko lizaki), lecz myślę, że większym szczęściem była możliwość szukania, co pobudziło ich wyobraźnię. Poszukiwanie skarbu to wspaniała okazja do pracy zespołowej i spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Zdjęcia