W naszym przedszkolu w dniu 25 listopada przedszkolaki  uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Tego dnia, każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim ulubionym pluszowym przyjacielem. Każda z tych maskotek była piękna i wyjątkowa i miała bardzo duże znaczenie, ponieważ przedszkolaki kochają swoje przytulaki.  Uroczysty dzień rozpoczął się od  przedstawienia każdego z przyniesionych pluszaków. Następnie przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy z misiami.  Przygotowane zostało wiele atrakcji dla dzieci: zabawy ruchowe i plastyczne, wspólne śpiewanie piosenek, przyczepianie misiowi kokardy z zasłoniętymi oczami oraz taniec z misiem. Dzieci miały również okazje zabawić się w poszukiwaczy ulubionego jedzonka misia. Po śladach odnalazły to co misie lubią najbardziej. Na koniec misiowe ślady zaprowadziły dzieci do jadalni, a tam czekała niespodzianka w postaci słodkich misiowych ciasteczek i przepięknych oraz  pysznych babeczek. Za tą niespodziankę serdecznie dziękujemy mamie 2 przedszkolaków z naszej grupy. Dzień był pełen emocji i myślę, że dzieci bawiły się świetnie.

Zdjęcia