W dniu 11.10.2021 r. przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Popowicach wybrały się na wycieczkę do kina Syrena w Wieluniu na seans pt. „Psi patrol”. Jest to film zrealizowany na podstawie popularnego serialu, który kochają całe grupy dzieciaków nie tylko w Polsce. Opowiada o bohaterskich pieskach oraz chłopcu, którzy niosą pomoc wszystkim potrzebującym. Film był świetną rozrywką , dzieci były zaskoczone nowymi bohaterami u boku ekipy ratunkowej, które wzbudziły wielką sympatię i został przyjęty przez najmłodszych widzów z wielkim entuzjazmem. Wszystkie  dzieci  bawiły się bardzo dobrze co widać na załączonych zdjęciach. Po seansie wsiedliśmy do autobusu i wróciliśmy do naszego przedszkola. Przejazd autobusem dostarczył dzieciom również wiele radości. Mali widzowie z niecierpliwością czekają na kolejną możliwość wyjazdu do kina.