Dzieci uczęszczające do Publicznego Przedszkola w Kamionce mają już za sobą niezwykle ważną uroczystość, jaką bez wątpienia było "Pasowanie na Przedszkolaka", które odbyło się 22 października 2021r. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości przez Panią Magdę - wychowawcę grupy. Następnie dzieci przedstawiły krótką część artystyczną, w której zaprezentowały swoje umiejętności, przedstawiając wierszyki, piosenki, tańce oraz grę na instrumentach. Punktem kulminacyjnym uroczystości, zapierającym przedszkolakom dech w piersi, był moment pasowania. Za sprawą Pani Dyrektor i jej "czarodziejskiego ołówka" trójka dzieci stała się pełnoprawnymi członkami naszej społeczności przedszkolnej. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy otrzymał dyplom oraz drobny upominek. Od tej pory z wesołą piosenką "Jestem sobie przedszkolaczek..." wszystkie dzieci z wielką ochotą przybywają codziennie do przedszkola. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń :) 

zdjęcia