O nas

Drukuj
Kategoria: Historia szkoły
Opublikowano A.Maryniak-Stanek

Zespół Szkół  Samorządowych im Wł St Reymonta to placówka, w skład której wchodzą: gimnazjum, szkoła podstawowa, przedszkole w Pątnowie , przedszkole w Kamionce i punkt przedszkolny w Popowicach .

Pracuje tu wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która na bieżąco udoskonala poziom swego wykształcenia. Nasze placówki wychowują i kształcą, opierając się na powszechnie uznanych wartościach. Wspierają indywidualny rozwój ucznia.

Szkoła stara się w sposób ciekawy i interesujący organizować czas wolny uczniom szkoły. Uzdolnieni uczniowie mogą zawsze liczyć na fachową pomoc swoich nauczycieli, która wspiera młodzież w jej rozwoju oraz umacnia w niej poczucie własnej wartości. Szkoła troszczy się, by każdy czuł się bezpiecznie. Dba, aby wszyscy uczniowie mieli wpływ na to, co się dzieje w szkole i zawsze spotykali się z przyjaźnią i szacunkiem ze strony wszystkich pracowników szkoły. W zależności od zainteresowań dzieci i młodzieży prowadzone są zajęcia pozalekcyjne.

szkoła 7

szkoła 2

szkoła

Scenariusz uroczystości

Drukuj
Kategoria: Historia szkoły
Opublikowano Super Userr

1.Msza Św.z poświęceniem sztandaru w Kościele Parafialnym w Pątnowie.

2.Przemarsz w orszaku do szkoły.

3.Wstęp prowadzącego

Czytaj więcej: Scenariusz uroczystości

Historia powstania szkoły

Drukuj
Kategoria: Historia szkoły
Opublikowano Super Userr

RYS HISTORYCZNY SZKOŁY

W dniu 27 lutego 1999 roku Rada Gminy w Pątnowie zdecydowała o utworzeniu gimnazjum, jedynej tego typu szkoły w gminie, właśnie w Pątnowie. Wówczas jeszcze nie było śladu obiektu szkolnego.
Dokładnie 31 marca rozpoczęto pierwsze prace przy wykopach pod fundamenty. Na połowie lipca 1999 roku obiekt stał już w stanie surowym, ale mało kto z osób przyglądających się budowie wierzył, że we wrześniu rozpoczną się zajęcia lekcyjne.

Czytaj więcej: Historia powstania szkoły

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 O nas.... Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free