Konkurs pięknego czytania - klasa II

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Izabela Grondys

zdjęcie

W piątek 19.02.2021r. rozstrzygnięto konkurs pięknego czytania pod hasłem: Z książką mi do twarzy. Konkurs był skierowany do uczniów klasy II. Pierwszy etap odbył się w klasie, gdzie uczniowie sami poprzez głosowanie wyłonili  3 finalistów. Kolejny etap, miał miejsce w Bibliotece Szkolnej Publicznej Szkoły Podstawowej w Z.S.S im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie. Pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Błach, drugie miejsce Maja Roszczyk a trzecie miejsce zajął Bartosz Sobczak. Serdecznie gratulujemy

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Konkurs pięknego czytania - klasa II. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free