Zima w naszym ogrodzie - konkurs

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Mariola Piotrowska

W dniu 10 lutego rozstrzygnięto szkolny konkurs plastyczny  „Zima w naszym ogrodzie”. Celem konkursu realizowanego w ramach projektu Nasze Ekologiczne Pracownie - „Zwiastuny czasu”, było uwrażliwienie uczniów na otaczającą przyrodę i zmieniające się pory roku. Oglądanie ogrodu w okresie zimowym służy prowadzeniu obserwacji zmian, które zachodzą wówczas w przyrodzie. Wykonane przez uczniów prace uwrażliwiają twórców i odbiorców na piękno świata w zimowej szacie.

 miejsce I - Amelia Faińska

miejsce II - Albert Goclik

miejsce III - Patryk Gońda

wyróżnienie - Jakub Janik

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  Więcej

 

 

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Zima w naszym ogrodzie - konkurs. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free