KONKURS RECYTATORSKI

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano E.Pęcherz

konkurs

 

„ Na straganie w dzień targowy….”

 

          W dniu 26.03.2015r. w szkole odbył się konkurs recytatorski dla uczniów klas I-III pod hasłem „Na straganie w dzień targowy….” w ramach realizacji projektu „ Owoce i warzywa w szkole”.  Przystąpiło do niego 20 uczestników.  Uczniowie recytowali wiersze o tematyce owoce i warzywa.

 

              Najchętniej wybierane były wiersze  Jana Brzechwy. Talenty uczestników oceniało 5- osobowe jury w składzie; dyrektor szkoły – Agnieszka Maryniak Stanek, oraz nauczyciele kształcenia zintegrowanego:  Maria Graczyk,  Barbara Pietrzyńska, Grażyna Garnczarek ,  Elżbieta Pęcherz. Komisja brała pod uwagę  pamięciowe opanowanie tekstu, interpretację i ogólny wyraz artystyczny. Dzieci chętnie zgłaszały się do udziału        w konkursie i z dużym zaangażowaniem wcielały  w role poszczególnych warzyw, owoców.

Wyniki konkursu ogłosiła pani dyrektor.

Oto one:

Klasa

Miejsce

Nazwisko   i imię uczestnika

I b

I

Zadworna Wiktoria

 

I

Błach Wiktoria

 

II

Dydyna Wiktoria

 

II

Zadworna Malwina

 

III

Fajerska Lena

I a

I

Duszyńska Kinga

 

I

Smyrd Kamil

 

II

Popecka Oliwia

 

II

Komor Matylda

 

III

Mosiala Natalia

II

I

Wojtyra Kacper

 

I

Zarożna Monika

 

II

Karcz Anna

 

II

Wieczorek Aleksandra

 

III

Chrabańska Julia

III

I

Kowalik Anna

 

I

Błach Zofia

 

II

Kołodziej Milena

 

II

Wieczorek Paweł

 

III

Harbarczyk Magdalena

Laureaci otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy.

Kolejnym działaniem w ramach projektu „ Owoce i warzywa w szkole" jest wystawa prac plastycznych  na korytarzu szkolnym wykonana przez uczniów klasy II i III zachęcająca do sięgania po zdrowe i kolorowe owoce i warzywa.

GRATULUJEMY uczestnikom konkursu !!!

 

ZDJĘCIA - KONKURS

ZDJĘCIA -PRACE PLASTYCZNE

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 KONKURS RECYTATORSKI . Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free