Zagościła jesień

Opublikowano Grażyna Garnczarek

Jesień na dobre zagościła w środowisku przyrodniczym oraz w klasie III b. Uczniowie oprócz przyswajania wiedzy i umiejętności z poszczególnych edukacji dotyczących tej pory roku z radością wykonywali jesienne prace plastyczne pod hasłem: Zrób to sam! Ćwiczyli cierpliwość i wytrzymałość m.in. podczas wykonywania wydzieranek z kolorowego papieru, malowania farbami plakatowymi liści do wykonania wachlarza pani Jesieni.

Jednak jesienne zielniki zachwyciły wszystkich. Przepięknie zasuszone liście i kwiaty z dokładnym opisem oraz

niepowtarzalną formą, to elementy, które sprawiły, iż każdy zielnik stał się oryginalnym ,, dziełem sztuki'.

Wykonanie zielników było też okazją do poszerzenia i utrwalenia wiadomości przyrodniczych oraz zorganizowania wystawy na szkolnym korytarzu.

Opracowanie : Grażyna Garnczarek

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ