Z wizytą w Sejmie

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano A.Maryniak-Stanek

     11 września 2019 roku piętnaścioro uczniów naszej szkoły z klas szóstych, siódmej i ósmej wzięło udział w wycieczce do Warszawy.Prócz nich w wyjeździe brali udział uczniowie ze szkół w Dzietrznikach, Załęczu Małym i Mierzycach.    Najważniejszym punktem tego wyjazdu miało być uczestnictwo w otwarcie wystawy przygotowanej przez Muzeum Ziemi Wieluńskiej, pt.: "Wieluń miastem pokoju i pojednania". Prócz tego uczniowie mieli okazję dowiedzieć się nieco o historii polskiego parlamentaryzmu, zobaczyć z bliska, na czym polega praca posłów, a nawet zjeść obiad w sejmowej restauracji. Ponadto mogliśmy pospacerować po warszawskiej Starówce. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z wizyty w stolicy.

Szczególne podziękowania należą się fundatorowi wycieczki Panu Posłowi na Sejm RP Pawłowi Rychlikowi.

 

Zdjęcia

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Z wizytą w Sejmie. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free