Marzenia dzieci

Opublikowano Grażyna Garnczarek

,,Patrz słońce się śmieje i śmiejmy się my,

my wszystkie, wszystkie dzieci.

Dni chcemy mieć jasne i piękne mieć sny

i pokój, pokój w świecie".

Uczniowie klasy III obchodzili klasowy Dzień Dziecka 31 maja 2019 r. pod hasłem ,,Dzień Dziecka na wesoło i sportowo".

Rozpoczęliśmy od zabawy ćwiczącej spostrzegawczość pn. ,,Szukamy słodkiej niespodzianki'. Następnie na szkolnym boisku odbyły się zabawy i zajęcia ruchowe z przyborami. Dużo radości dostarczyły uczniom tańce z kolorowymi wstążkami. Aby chwilę odpocząć uczniowie klasy III chętnie dokonali obserwacji klasowego drzewka.

Wiele pozytywnych emocji dostarczyła dzieciom, znana od lat  ,,Zabawa w chowanego".

Po tylu atrakcjach w klasie  czekała niespodzianka od rodziców, za którą dzieci serdecznie dziękująŚmiech

Tak atrakcyjnie i radośnie spędzony Dzień Dziecka, na długo pozostanie w pamięci uczniów.

To wielka rzecz, móc spełniać marzenia dzieci.

Opracowanie: Grażyna Garnczarek