Gminny konkurs ekologiczny 2019 r.

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano Mariola Piotrowska

 

W dniu 25.04.2019 r. w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi w ZSS w Pątnowie odbył się gminny konkurs ekologiczny dla uczniów klas piątych pod hasłem: "Środowisko ponad wszystko". Celem konkursu zorganizowanego przez nauczycieli geografii i biologii  z ZSS w Pątnowie było rozwijanie postaw ekologicznych wśród piątoklasistów.

 

W konkursie wzięło udział 9 uczniów, którzy reprezentowali szkoły z Załęcza Małego, Dzietrznik oraz Pątnowa - po trzy osoby  z każdej szkoły. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test z zakresu wiedzy ekologicznej i ochrony środowiska.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce  - ex aequo Maja Dydyna, Matylda Komor z ZSS w Pątnowie

 II miejsce -  Amelia Klara z ZSS w Dzietrznikach

III miejsce – Aurelia Bartnikowska z ZSS w Dzietrznikach

Gratulujemy zwycięzcom.

 Opracowała: Barbara Raducka, Mariola Piotrowska

 

 

Więcej

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 Gminny konkurs ekologiczny 2019 r.. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free