DZIEL SIĘ UŚMIECHEM

Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia Szkoła Podstawowa Pątnów
Opublikowano A.Maryniak-Stanek

W tym roku szkolnym uczniowie klas I-III oraz klasy VI przystąpili do programu "DZIEL  SIĘ  UŚMIECHEM", w ramach  którego wolontariusze PCK wspólnie z nauczycielami przeprowadzą zajęcia edukacyjne .

Podczas lekcji poruszane będą tematy profilaktyki i higieny jamy ustnej, zbilansowanej, zdrowej diety oraz aktywnego stylu życia.

Każdy uczestnik akcji otrzymał zestawy do pielęgnacji zębów składające się ze szczotki i pasty do zębów oraz bezcukrowej gumy do żucia. Do uczniów trafiły materiały edukacyjne Klubu Wiewiórki PCK „Dziel się Uśmiechem”: książeczka „Ja i moje zęby” dla dzieci w wieku 6-9 lat oraz zeszyt „Ja i mój uśmiech” dla dzieci w wieku 0-13 lat.

Materiały zostały przygotowane tak, aby w ciekawy i interaktywny sposób pokazać uczniom najważniejsze zasady oraz zalety dbania o zęby. Przy ćwiczeniach, grach i quizach dzieci zdobędą wiedzę o prawidłowej higienie jamy ustnej, a do tego mamy nadzieję będą się świetnie bawiły.

Zdjęcia

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2011 DZIEL SIĘ UŚMIECHEM. Custom Footer text
Joomla Templates by Wordpress themes free